Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


B2N - Trouble Dance  (Feat. APG & Big Basta)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/08/2010

2010-08-21T18:25:18

Featuring

Big Basta

Featuring

APGKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trouble Dance" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...