Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Ndjej Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Zemer nuk mundem me tu shpreh vetem me nje flet
Cdo second te mendoj dhe naten rri pa fjet
Nuk mundem me nejt asnje dite pa u taku
Une kam lind per ty e ti ke lind per mu
Mesnata kalon edhe pak u bo mgjes
Si cdo dite para shkolles une ty po te pres
Po munohem me ti thon ato qe ndjej per ty
Besoj e ke kuptu sa here me sheh ne sy
Vetem ti me ndryshonvetem ti me lomturon
Dashuria qe kam per ty me gjunjezon
Ti je ndjenja me e bukur qe kam provu ne jete
Me beso qe te duate dua vertet

REF:
Ate qe ndjej per ty dua ta them ne sy
Edhe ne zemer te mbaj
Do jetojm te dy
Ate qe ndjej per ty dua ta them ne sy
Edhe ne zemer te mbaj
Do jetojm te dy

Ti je ajo qe ma levizcdo qeliz
Kjo kenge eshte per ty ta kam bo surpriz
Ti je ajo qe shoh enderr cdo nate
Kur jam me ty shkoj ne qiellin e shtate
Mesazhet e tuja I ruj nuk I fshi
I lexoj gjithmon kur jam ne vetmi
N'ekran te pare kam nje fotografi
E puth sa here me merr malli per ty
Nga qielli bien yjetja thash deshiren vetes
Te jetoj me ty se je kuptimi jetes
Syt I kam mbyllimazhin tend perpara
Ne heshtje te duaje e vetmja dhe e para
B2N
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/04/2014


B2N - Ndjej Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjej Per Ty".
3. Video është e këngës "Ndjej Per Ty", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 1