A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • Larg Realitetit

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

B2N & Eglandi - Larg Realitetit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/11/2012

2012-11-14T16:08:17

Egland Daci:

Larg ralitetit,larg prej shoqnis
Larg prej mbeshtetjes,larg prej rinis
I rrit me nje jet deri n'fucking kurbetit
Me shpresat dhe vec me forcat e vetit

Qa me i ba jetes qe ika per ma mir
Mendova se esht lehte,por ktu koka ma e veshtir
N'depersion jam,mka marr malli per shqipen
Mka marr malli per nanen,s'dalloj naten me diten

Hija e hijes,si zgjidhja e heshtjes
E mira per te keqen,esht si djeg'ja e buzqeshjes
Se ti merrkan per dobsi,krejt mirat qe ti bon
Edhe Shqiptari,Shqiptarin n'val e kalon

Loti po me rrjedh ne faqe,me kte jena msu
Spo kishte me keq dicka qe don,mos me mbaru
Spo kishte me keq me ty thy tana shpresat
Me ngel si i humbur,masi t'kalosh gjitha pengesat

B2N:

Pse spo me kujtojn me mu
A thu emrin ma kan harru
Pse dhe dielli spo ndricon
A ka njeri qe me kupton (2x)

Egland Daci:

Pse ky vend njerzit i perzuni
Ikin larg si dihet fundi
Djemt e vetem,hiq pa vlla
E lajn nanen veq tu qa
....


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019