Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N - Pas Shume Vitesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pas Shume Vitesh".
3. Video është e këngës "Pas Shume Vitesh", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B2N - Pas Shume Vitesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"B2n"

Komente

Asnjë Koment

18/10/2013

2013-10-18T13:46:56+00:00Do te plakesh
do te rrudhesh
floke te bardha do te dalin
pas shum vitesh do kujtohesh
si e humbe ate djalin

Kjo bilet eshte vetem vajtje
nuk ka kthim mbrapa
u lodha tu vrapu
te drejt meje i ben 2 hapa
deri sot un isha shpirti jot
jam i keq,jam xheloz,jam nevrik,jam idiot sot
je e bukur ke vemendjen e cdo mashkulli
do plakesh pas shum vitesh do shkrihesh si akulli
me ty e ndava te miren e te keqen
ta fala kohen,ta fala jeten
kerkoj ate qe meritoj
as me shum as me pak
per njerezit qe i du luftoj me shpirt e me gjak
un jam shofer e zgjedh rrugen e ksaj jete
tjert jan pasagjer ata qe du i mar me vete

Do te plakesh
do te rrudhesh
floke te bardha do te dalin
pas shum vitesh do kujtohesh
si e humbe ate djalin [2x]

YEAHHH
O m'humbe mu e humbe veten
prisja t'verteten
e tash pa mu e kalon kohen e kalon jeten
ti fala krejt
ta fala dhe veten
e tash beso se e ka denu vetveten
e njoftova krejt
ja njoftova deget
e shum t'veshtir e kish m'u pajtu
une me veten
POOO
ka menon qe koha kalon shpjt
veten kam rrejt
ka menu qe cdo sen per mu ka m'u kon shum leht
Ska menu qe ditet mu bon sikur vjet
ska menu qe para m'ftyrohesh kur bi me flejt
HHEEEJJJJ
e dite ej u kon
kur per ty un kesh shtenjt
athere e kom vrejt se bota mu sill krejt
Edhe ndoshta ki me desht edhe ti dikan dikur
dhe sa t'kam desht une ty
ska me t'desht njeri kurr
E tash jam vet i 5-ti me 4 muret
e po jetoj jeten sikur gjarpri nrn gur

Do te plakesh
do te rrudhesh
floke te bardha do te dalin
pas shum vitesh do kujtohesh
si e humbe ate djalin [2x]


Ky tekst u dërgua nga Anja Hoxha
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë