Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N - Blu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blu".
3. Video është e këngës "Blu", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


B2N - Blu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"B2n"

Komente

Asnjë Koment

20/09/2013

2013-09-20T16:56:32+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Blu" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meirsa Skendaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Strofa 1
Sa kohe të,
të kam kerku ty,
Se kam besu se, do vinte kjo dit kur ti afer meje je.
Të shoh ty, shikimet takohen momenti harrohet e fjalet largohen...
Pa fjale.
Para ref:
sa her Un kujtohem, me tinguj te heshtur mbushur hapsira e shpirtit qe pret.

Ref:
Me thuaj cfar shoh a esht' e vertet,
se buzet e tua po mjapin jet.
Shikimi nblu prej syve t'tu e ti je per mu. X2
Oh oh oh oh oh oh oh,
Oh oh oh oh oh oh oh,
Oh shikimin blu prej syve te tu, e ti je per mu.

Strofa 2:
Muziken degjon ti,
Ngadal afrohesh, hapat bashkohen,
nje bote levizjesh e tingujsh un e ti.
Para ref 2:
Harroj se ku gjendemi,
Po kjo ska me vlere,
Me zemrat ne endemi
Si atehere...

Ref x2

Me thuaj cfar shoh a esht e vertet,
se buzet e tua po mjapin jet.
Shikimi nblu prej syve t'tu e ti je per mu.
Oh oh oh oh oh oh oh,
Oh oh oh oh oh oh oh,
Shikimi n'blu prej syve t'tu e ti je per muMë Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë