A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

B2N & Oreta - I Like It


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/12/2014

2014-12-04T09:16:05

Më Shumë Nga

Oreta Leka


Kur te shoh, kur te prek ti me con ne qiellin e shtate
Kur me puth, kur me prek ti je endrra qe shoh cdo nate

hello hello
i can see you halo
buzen me labello
Nga mbrapa ...si J.Lo
oh baby te quiero
Me ty shof ndeshjen.
Me ty loz playstation.
Kombinomj veshjet
hajde dalim larg qytetit
dore per dore bregu detit

Kur te shoh, kur te prek ti me con ne qiellin e shtate
Kur me puth, kur me prek ti je endrra qe shoh cdo nate

hello hello
i can see you halo
...Te tjeret i shumzoj me zero
you are my hero
dance with me like ne-yo
Ti je ai qe kam imagjinu
baby cfare po don ti edhe un po du
Jam me fat qe te kam
I jemi je e jotja jam

(2 here)
Kur te shoh, kur te prek ti me con ne qiellin e shtate
Kur me puth, kur me prek ti je endrra qe shoh cdo nate


Ky tekst u dërgua nga Denno
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019