Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

B2N & APG - A Je E Marr?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je E Marr?".
3. Video është e këngës "A Je E Marr?", por nuk këndohet nga B2N & APG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B2N & APG - A Je E Marr?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

APG

04/11/2015

2015-11-04T17:06:04+00:00A e din mami ?
A e din babi ?

uuu ca kam me t'ba
uuu ca kam me t'ba
mos i thuj gja

A tvjen marre ?
A je e marr ? (x2)

A e din mami ?
A e din babi ?

uuu ca kam me t'ba
mos i thuj gja

me 700 probleme
sa dit e sa net,bab ti pagoj
te tana lekt,ke ik nga katuni
ke ardh nqytet,rezultatet e shkollles ai ti pret
s'kalun as dy dit edhe ti na dole meng
sa te njoni ke tjetri benz
her me t'ri e her me pleq
pasha zotin ska ma keq

ktu je nfacebook
ti nuk je ne hollywood
je tu fluturu
por nuk ke parashut.

Un t'jap dashnii
ti ske si me m'dasht
un tshetis breg detit
ai me X6

A tvjen marre ?
A je e marr ? (x2)

A e din mami ?
A e din babi ?

uuu ca kam me t'ba
mos i thuj gja

e gjan aty ku cash vec pare
dul qik e keqe nuk ka hajgare
nuk ka pik marre po shihet ashiqare
i zgedh ata qe i kan xhepat plot pare-pare

nuk kom ferrari
as lamborghini-ghini
e kom ni seat leon a po ta mush ty synin
seati eshte busines class
aja foren pe han kerrin ku e kom nshpi
hajde ecim nkom (se)..

Un t'jap dashnii
ti ske si me m'dasht
un tshetis breg detit
ai me X6


A tvjen marre ?
A je e marr ? (x2)

A e din mami ?
A e din babi ?

uuu ca kam me t'ba
mos i thuj gja

A tvjen marre ?
A je e marr ? (x2)

A e din mami ?
A e din babi ?

uuu ca kam me t'ba
mos i thuj gja

ajo ka t'dashurin
boss ja boni bam
ja preu bileten
e mori per amsterdam
2 dit pa pun pasaj filloj nxham tash ka kesh-kesh
per kan nuk i han
nuk rrin online mo
po per dit
i ndron bluzat
ka ble makin , nuk i don ma autobuzat
hotel me 5 yje ,preferron vetem JACUZZAT
varsen e ka versace nuk i don ma rruzat

Un t'jap dashnii
ti ske si me m'dasht
un tshetis breg detit
ai me X6


A tvjen marre ?
A je e marr ? (x2)

A e din mami ?
A e din babi ?

uuu ca kam me t'ba
mos i thuj gja

A tvjen marre ?
A je e marr ? (x2)

A e din mami ?
A e din babi ?

uuu ca kam me t'ba
mos i thuj gja.


Ky tekst u dërgua nga Paola Hoxha
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet