Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Njeri Pa Ndjenja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I ke premtu dashnin,
I ke premtu parajsen,
Ke then se e do si fmi,
I ke premtu unazen.
Ti je jeta jeme,
Ti je bota jeme,
Ti je Toka, je Dielli,
Je Qielli, Universi.

Fjalt e tua t'ambla ishin veç me e bo per vete
I çoje trendafilat, derisa me te ti fjete
E tash ja ktheve shpinen,
zemren ja coptove
Ku e ke parajsen e fjalt qe i premtove?

REF.:
Ajo jeton e burgosur ne zemren tende
Ti theve shpresat e çdo endrre.
Njeri, njeri pa ndjenja,
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
E burgosur ne zemren tende,
Ti theve shpresat e çdo endrre
Njeri, njeri pa ndjenja
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
Ahaaa, asaj i thyhet zemra, haaa

Ti ike kur ajo kishte nevoje me shume per ty
Ti ike pa motiv dhe e le me lot ne sy,
A te duket vetja burr se asaj ja ktheve shpinen?
Kur ta gjesh ti tjetren do kuptosh ke humb ma t'miren
A s'te vjen inat qe dikush tjeter ka me t'dasht?
A s'te vjen inat qe dikush tjeter ka me t'pas?
Ate qe kishe ti nuk dite me e mbajt
Ate qe kishe ti, jo nuk dite me e mbajt

REF.:
E burgosur ne zemren tende,
Ti theve shpresat e cdo endrre
Njeri, njeri pa ndjenja,
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
E burgosur ne zemren tende
Ti theve shpresat e çdo endrre
Njeri, njeri pa ndjenja,
Ti qesh, asaj i thyhet zemra
Haaaa ahaaa asaj i thyhet zemra, haaaa


Ky tekst u dërgua nga Sara Tahiri 😉😊B2N
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/08/2017
Muzika: B2N
Teksti: B2N


B2N - Njeri Pa Ndjenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njeri Pa Ndjenja".
3. Video është e këngës "Njeri Pa Ndjenja", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 1