Official Video

B2N - Ti Vdes Per Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2017

2017-08-29T16:00:05

Këngë e albumit:

"Love And Hate"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Vdes Per Mu" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga B2N i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...