Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

[Strofa: 1)
Se di ça me bo,ça me bo
Menja m'thot shko
Zemra m'thot jo
Se di, se di
A me nejt a me ik
Zemra m'thot prit
Se di, se di
A me nejt a me ik
Zemra m'thot prit

Kam 1 milion arsyje ty per me t'lon
Kam vetem nji arsyje ty per me t'majt
Kam 1 milion arsyje ty per me t'lon
Kam vetem nji arsyje ty per me t'majt

Ref:
Ajo quhet “Dashni” ×4

[Strofa: 2]
Sa shum kam duru
Sa shum kam duru
Per ty kam ndryshu
Per ty kam ndryshu
E di se ska lidhje perfekte
T'kam pranu dhe pse me difekte
Mos perfito nga dashnia
Ti ke ik e ke ardh kur t'u tekte

Kam 1 milion arsyje ty per me t'lon
Kam vetem nji arsyje ty per me t'majt
Kam 1 milion arsyje ty per me t'lon
Kam vetem nji arsyje ty per me t'majt

Ref:
Ajo quhet “Dashni” ×4


Ky tekst u dërgua nga InnaB2N
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/02/2018
Muzika: B2N
Teksti: B2N


B2N - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0