Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

B2N - Vipat E Bllokut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2019

2019-03-09T12:00:02Nuk merrem me K?@*$
qe dalin nga shtrati si lumi vjosa
Marrin kredi deri n’fyt
edhe dalin si Boss’a
njani tu sha,tjetri tu vra
fishekt ju marun
po viktima nuk ka
njani tu sha,tjetri tu vra
fishekt ju marun
po viktima nuk ka
njerzit e din ke klikimet e bleme
njerzit e din se kang’t i ke t’vjedhme
mendoni se jeni shum nalt
por keni me ra si gjethet e pemes
Un eci vetem pa forcen e grupit
frymzimi per vargjet,te Zago Cajupi
Nuk bahem si ju,se kam se ca hupi
Nuk bahem si ju qe me buk hani turpin
Ekspozojn trupin me ju rrit fama
A jeni kengetare a jeni putana?!
Nuk je ti Beyonce Rihanna
Jeni si kuklla plastike n’kazana

Vipat e Bllokut, Vipat e Bllokut
Gishtin e mesit per Vipat e bllokut
Vipat e bllokut
Lista me Borxhe, Lista me Borxhe
Copy Paste Copy Paste
Shoqe me Shoqe

Zoti ma fali talentin
Respekt per ata qe mbeshtesin
une nuk mburrem me shtetin
nuk kam shok deputetin
une nuk shes kokaina
une nuk kam as makina
tan ato rrena qe thoni ju n’kang
i shifni neper filma
Une nuk veshem me Gucci
Une nuk Veshem me Prada
un e baj jeten normale
Jo si shumica n’Estrada
pagoni revista per lajme
pagoni portale per lajme
suksesin e bleni me pare
publiku s’ju do, jeni marre
ju vec prodhoni skandale
Vidjot e juaja banala
Fotot e juaja n’portale
m’beso i perdorin per tallje
followers, views i ke fallso
flokt dhe buzt i ke fallso
gjoksin dhe byth’t i ke fallso
keni skadu jeni scarso


Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet