A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

B2N - Nuse 3  (Feat. Dorisa Pacolli)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/06/2019

2019-06-26T18:05:18

Featuring

Dorisa Pacolli

Muzika & Teksti:

B2N


[REF.:]
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan gruja, baba
Ka me m'qa fmija
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan burri, mama
Ka me m'qa fmija

[B2N:]
Kur pi shoh tjerat,
ato m'shohin gishtin
Medet për mu
ma ka zon rrota bishtin
Nuk munem me dal,
nuk munem mi nguc
Mi ka shti gruja
2 komt me 1 kpuc
Dikur shum u deshem
Tash me grun jom bo hasëm
T'kisha ble 1 kerr
Se sa 20 mij për darsëm
E lypa shqiptare
Kjo veç mi çon nervat
Ta kisha marr 1 gjermane
Mi kishte bo letrat
1 milion fatura
1 milion taksa
ashtu si vjen rroga
Ik për laraska
S'punon lavatriçja
E derdh ujin vaska
ç'ka dreqin paska (Uhuh) plasa

[REF.:]
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan gruja, baba
Ka me m'qa fmija
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan burri, mama
Ka me m'qa fmija

[Dorisa:]
E Kam beben e vogel e bebin e madh
Njani si engjull e tjetri si djall
Une te shpija ky tu pi shisha
Na u rrit fmija, ky tu lujt FIFA
Gjithmon nervoz, teper xheloz
Paret e shpis i len n'bixhoz
Nuk ka pushime se s'kena pare
Zili i kam shoqet beqare
Dikur restaurante, shampanja me lule
Tash tu gatu pilaf me fasule
S'guxoj me dal pa leje nga shpija
Kontroll telefonin, si policia

[REF.:]
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan gruja, baba
Ka me m'qa fmija
A po vjen sonte?
A po vjen sonte?
Po m'thrret shoqnia, nana
S'ka me m'lan burri, mama
Ka me m'qa fmija


Ky tekst u dërgua nga LidraKartolina (6)

2019-07-04 12:37:10
Kur po i shoh tjerat
Ato m'shohin gishtin
Medet për mu
Ma ka zon rrota bishtin
2019-07-04 12:30:58
Unë te shpija, ky tu pi shisha
Na u rrit fmija, ky tu lujt FIFA
Gjithmonë nervoz, tepër xheloz
Paret e shpisë i len n'bixhoz
2019-07-04 12:24:50
Dikur restaurante
Shampanja dhe lule
Tash tu gatu
pilaf me fasule
2019-07-04 12:20:55
Kam beben e vogël
e bebin e madh
Njani si engjull
e tjetri si djall
2019-07-04 12:10:13
E lypa shqiptare
Kjo veç mi çon nervat
Ta kisha marr 1 gjermane
Mi kishte bo letrat
U krijua nga aurora 2019-07-04 09:53:10
Dikur shumë u deshëm
Tash me grun jom bo hasëm
T'kisha ble 1 kerr
Se sa 20 mijë për darsëm

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019