TEKSTESHQIP

B2N
E Pamundur
Lyrics

Ref : 2

Asgje nuk eshte e pamundur
tani jam me i lumtur
cdo gje arrihet me pune
dhe diferenca jam une

B2n :

Une po vi si tren exspert yes flash yes fresh
notat kalojn nga njoni nga tjetri vesh
sistemi me boni crash mos qesh
jam cua ne mjes kam pa nje enderr sikur kisha nje thes me lek u futa mendova ma von e koptova se veten e rrejta dhe koken e gjeta nen jastek
dal prej shpije ne xhep 2-3 mi lek spo di ka me shku vec hajt po dal ne qytet cdo rrug ka cdo rrugadalje mos u bo bajat cdo gje arrihet me pune un arrita me art

Ref : 2

Asgje nuk eshte e pamundur
tani jam me i lumtur
cdo gje arrihet me pune
dhe diferenca jam une

B2n :

e pamundur eshte asgjeja nuk eshte problemi si me dal tek Tv-ja i keni te tana mundesit dicka me arrit nga fundi i tunelit po duket nje drite spo di si me ta than me fiks kapa kitarren e bona remix edhe me xhes edhe me brez muziken e dua me shpirt un mundem me fol me nota diten e naten noten e diten click click krejt bota tash me gjen cdo faqe ne cdo file cili po na del cili po na del me bo frestyle qe ku jam prap i forte ne ket bote me shum shoke e ke kembe ne toke

Ref : 2

Asgje nuk eshte e pamundur
tani jam me i lumtur
cdo gje arrihet me pune
dhe diferenca jam une

DËRGOI: