TEKSTESHQIP

B2N
Per Kometaren
Lyrics

Gardiani hidhet si bisha
Numer 1 ETRIT BERISHA
Mbrojta blind janë 4 LUANA
HYSAJ , AJETI
MAVRAJ , CANA
i ndezin motorrat shpejt
sikur PORSCHE
Majtas LENJANI
Djathtas ROSHI
si APASHI
ABRASHI godet si kallashi
GASHI
Nuk eshte Ronaldinho
jo jo as Kaka
Eshte ERGYS KACE
TAULANT XHAKA
Rruges per France
N'fund shkele gazin
Respekt per Gianni De Biasin

REF X4

Kush s'kercen
nuk eshte
SHQIPTAR
OE OE
---------

Tek per Tek
1 per 1 e
humb kontrollin
ball per ball
me ANSI AGOLLIN
1,2,3 shtylla
por fati se deshi
i rrezikshem
SOKOL CIKALLESHI
Veshtir me kalu
edhe me i miri
rreshqiti
i riu
gjigandi
BERAT GJIMSHITI
Krenar per kto trima
MEHA , SALIHI
LILA , SADIKU
BALAJ , KUKELI
Zemra mu ka bo mal
SHQIPONJA
mbi Beogradin
Prej gzimit
edhe loti
m'ka dal
pashë ISA BOLETININ
dhe ISMAIL QEMALIN

REF X6
Kush s'kercen
nuk eshte
SHQIPTAR
OE OE
------------

DËRGOI:
INFO
Për melodinë dhe për fjalët e këngës u kujdes vetë artisti.