Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
  • Emri i Vërtetë:
  • Bes Brati
  • Vendlindja:
  • Kukës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: B3S është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Bes Brati i njohur si B3S është një rreper i njohur në Shqipëri dhe Gjermani. Ai ka lindur në Kukës, por tani jeton në Gjermani dhe është nën menaxhimin e një label-i gjerman. BES BRATI i njohur si B3S ka lindur ne Kukes, por per momentin jeton ne GJERMANI. Më datë 10 Gusht 2018, B3S publikon videoklipin "Lok Ked". Më datë 21 Dhjetor 2018, B3S publikon videoklipin "Lene Lene". Më datë 11 Korrik 2019, B3S publikon videoklipin "O Nona",...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Thepak

Mc Brati

Seli

Nino

Acarusi

Naic

Don E-C

Lil One

Scandali

Lugatti


Tags: B3S, Bes Brati

B3S në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet