Më mbaj mend (për 1 muaj)


B52 - Un Ose Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Ose Ti".
3. Video është e këngës "Un Ose Ti", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B52 - Un Ose Ti  (Feat. Plisat 70)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Plisat 70

13/01/2010

2010-01-13T22:43:55+00:00Ref:2x B52
.......................................................................
Ajo po don me kcy
Ose me mu ose me ty
Nuk e di kush e ka fatin
Me ja zemren ose shtatin
.......................................................................

.......................................................................
Telefoni shpis mu ka bo si centralla
Femnat onve une pi zgedhi me kopalla
E hajn foren presin msit
Thu qe e kem me marr punen resiozisht
Jo per naj sen po ty tkom miss
Komt e gata me miniç
Edhe une si ti jom avantursit
Bujna sonte nese ik
Simpatija kerrsh mos u merzit
Nashta bjen me najfar pasunik
Nese ki ndjenja per mu
Nasha edhe une kom ndjenja per ty
Um fal loqk po smuj me zemer
E as nuk muj met kthy
Pom pelqen qysh po kesh
Pom pelqen qysh je vesh
Ha prush gac e mlut
Masteje mujtna mu djeg
Po don me lujt haa kon e ke gjet
Pasoja e hajn nfund tjert
Kaplot me bollak paske thob dridhi pak
Tani mthirr dit e nat
Sta lshoj belin me sahat
Per dyshja belit .....
DJ thes goo lishoja zonin veq pak
......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga B52:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet