Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Nertok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ner Toke"

Komente

1 🔥

31/07/2012

2012-07-31T02:26:00+00:00....................................................
Nrep sjom i rregul dashni qe prej shekuj
Jom i lypen gjall a i dekun
Kujt pi ha se na qka po hekum
A per burrni kejt jon tripa thekurt
Shkon si qeni nrrush nkry sje i pjekun
Ka shanca tmaja me myt edhe veten
4ane dbotes n'kulyb na nuk mshefem
E shoki me rrollit un e cepum
Fuck in real edhe kur dal vet reperat i lo pa tekst
Se skan koncept original der sat des
Me mu sta qet sidomos kur je fuckin rest
Tjeter kush i han foret po mu sun um shet mend
Kshyre ftyren tonde une e kshyri ftyren tem
Kshyre punen tonde une e kshyri punen tem
Edhe mos ma rrit morrin dhe edhe ti je fuckin gaad dam
....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga B52:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet