Më mbaj mend (për 1 muaj)


B52 - Live Prej Bronksit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Live Prej Bronksit".
3. Video është e këngës "Live Prej Bronksit", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B52 - Live Prej Bronksit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ner Toke"

Komente

Asnjë Koment

04/08/2012

2012-08-04T19:22:00+00:00....................................................
Pom vyn ni ... pa u bo gips skom qare
New York-i so nese ti sje ngjarje
Stresav pa mas ton kjo zhurm ton kjo pare
Srrezikohet per pak duhet me ra naj shifer tmadhe
Kamera tana ont gjinja thejn banka pa maska
Thikat e lokacionet duhet mi ndrru per me ja nis nata
I lojm te dera thikat po sun hijm mrenda pa qika
Me dal me nxon naj sen ferrka me .....shisha
Shko bre qiju plus taksa e tripak
Ma perpara shkoj i mshoj fuckit boll chillita


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga B52:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet