Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - 1 Milion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.......................................................................
Nese ski euro dost ti je zero
Nese ski lek dostit ti sje shef
Nese ski rape as 1 dollar nxhep
Si ta mer vesh ajo tlen vet
Ti rrej sa dush veten e rren
Budall e bojn kujdo po edhe budalla ka men
Femnat vin e shkojn shyqyr zotit ka boll
Nfund kejt shkojn se asnjonja spom ...
Ti me to lun ti ato ngishta e sill


Ky tekst u dërgua nga  GazmendB52
Publikimi: 11/12/2009


B52 - 1 Milion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Milion".
3. Video është e këngës "1 Milion", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B52:


Komente 0