Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Li - Interesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

refreni
shum veta po dun me ma kalu shum veta po dun me kalu shum vetaaaa me ma kalu..hej
interesi vet per pare interesi vet per fam po te kesh lek shoku im ti me shkel me kom...X2...

8 8 VJET jam ne hip hop edhe pak un dal luj me top senet i kam misat tu nxan dit e perdit BOJA punon...baba baba vjen i rrufeshem edhe pak i paprekshem party kur him heqim qetsin boja me 1 an me telefon V.I.P.shum shum llafe jo me mu se te bluj sikur kafe ska mama fuck ju rrehi ne shuplak gjej dicka tjt e jo me mu mama fuck.....ate bashkepunimin ta thash me gjith zemer e ti ca the e bona me emer ke bon me emer un te kam msu me bo rreshta a b c more pleshta....
refreni

shum veta po dun me ma kalu shum veta po dun me kalu shum vetaaaa me ma kalu..hej
interesi vet per pare interesi vet per fam po te kesh lek shoku im ti me shkel me kom...X2...
2
kjo kohe na ka ardh me u marr me loj-loj jam msu se cdo rrepist un e faroj kush tha se boja nk di imoralitet i ka dal muziken bon perdit dhe bagazhin total...per 1 men jam i cmen qi cdo derra ne cdo ven e nese jam me hile ropt rrencit aj qe rren...shoqnia jeme dallohet nk harrohet matrigohet ne cdo ven qe un shkoj kam nevoj per ata ata kan nevoj per mu bojen e kam ktu hip-hop un kam bo cdo muzik qe kam knu....mirmgjes per ato qe kerkojn interes naten ua boj dit e diten korr sukses...
refreni

shum veta po dun me ma kalu shum veta po dun me kalu shum vetaaaa me ma kalu..hej
interesi vet per pare interesi vet per fam po te kesh lek shoku im ti me shkel me kom...X2...
2


Ky tekst u dërgua nga Don Doda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Baba Li
Publikimi: 01/06/2012


Baba Li - Interesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interesi".
3. Video është e këngës "Interesi", por nuk këndohet nga Baba Li.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Li:


Komente 0