A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baba Majac

Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Baba Majac is a singer of Hip-Hop music. Më datë 23 Qershor 2016, Baba Majac publikon videoklipin "Ta Bon Bajat". Më datë 9 Shkurt 2019, Baba Majac publikon videoklipin "Baby"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta

Diti-G


Tags: Baba Majac

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019