A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baba Trodon

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Baba Trodon është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Baba TroDon a.k.a TriDon ka si shtepi diskografike West Clan Records...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Ekrem Gj

Baggeri

Rameka

Big Night

Albboy

Merytoni

Monny

Eagleye (Kiameti)

Ummet

ZeeroMan


Tags: Baba Trodon, Baba Troddon

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019