A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baba Trodon
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 21 Gusht 1986
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
Këndon kryesisht: hip-hop

Baba Trodon është këngëtar i njohur. Baba TroDon a.k.a TriDon ka si shtepi diskografike West Clan Records

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  BeratCity  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019