A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Baba Trodon - Ta Ha Loqken


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/09/2008

2008-09-29T22:18:40

Intro : ooo oooo ti je rush ti je krejt ooo oooo zemer me ke kall krejt

BaBa TroDon:

Jee un t’kom thon qe te du po ti spo don me besu pse nuk po don me kuptu pse nuk pom beson vetem mu ma more ma more zemeren loqko me do taraba ti ma thure me kalle me zoning tond si me pas shti kryt ne bure mi shurdhojshe vesht kur ja nise me kajt me bass e sherri zonit tond po vi si bisht permas mi ki shurdhu vesht krejt hala nuk jom ka ndi per veq hater tondin ni coca cola 2 killshe e pi e xhon pi prapanices mashalla 2 metra kur te thash t’du ti ja nise me besu si plakat e vjetra je e ksaj mahalle si ni cigare ti loqko me kalle a man mend muzik hip hop na kcejshim vallae kur ja niske muzika popullore kcejshim hip hop ne katin e 3 per her te par ja nisem hagares kur te thash du ti ja nise me kcy prej dritares zemer.

REFRENI : Zmere ta ha loqeketn tyyy un ty tkom krejt (V.I.P) sa her qe pot thrras ne emer po harroj krejt qe tkom femer (2 here)

BaBa Trodon:

Loqki ta ha zemeren se shum te mir e ki kom nis mu trullu se shum jom ka pi shum mir po I dridh e rakin ma ki quu per ket sen zemer WEST CLAN RECORDS krejt mjeshter kom loqk po apet se apet nasht kur dojsha met rahatu qojsha ne vendin e lasht krejt tripi yt se ne 2 guj mu pom len nije ti ket sen se kush pot knon krefren ti je e para qe po dridhesh mas miri kur ta bojna dasmen ton ka me knu Miniri hej per ket vend une po knoj ooo mos u dridh se me ki shti me paranoj tash nin se e kom per ty nuk matet as ne vag gjermanve ju thujshe bonzhur e francezve gudentag te marr para dush ti kasha qu krejt pezull shpirt ta ha loqken e zemer ta ha ntezell jaaaa.

REFRENI : Zemer ta ha loqeketn tyyy un ty tkom krejt (V.I.P) sa her qe pot thrras ne emer po harroj krejt qe tkom femer (2 here)

Baba Trodon:
ma mir po dukesh live se kur knon refren stilli shum tehreqes .................


Ky tekst u dërgua nga Ower Dozza A.k.a Monopoli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019