Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Bounce Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

met kallxu diqka drejt, mu sem kerset per shtet
jom ai qe pak bertet e she vet qysh me sy vret
sonte jom ka du me thy e mu argetu
une ty met qu pesh e ti mem qart mu
gjinja nzehen tash ket loj hej o ka vjen big boy
met kall e met tranu jom se bash kur ki nevoj
me pervoj je kam duhesh baunce baunce in the club
club prap e luj me hap edhe shum ti mos e zgjat
Klik Klak kem nevoj atmosferen me e nxe
me hip hop rendimon edhe shoke mir pe
ke per dhe krejt jon shtri krejt adnormal kur pi
shum keq per inatgji po kush ja fut aiiiiii

e jeeoo nuk jom nis me hi e jeeoo nuk jam nis me thy
e jeeoo baben trodon e big boyin qe ku i ki
e jeeeoo dancing lady e mos u ndal nisja balos adnormal
krejt e dini qe une jom kral pos aaaaa
une vet e di qa mir po shkon une vet e di qe qa maron
une vet e di qe para syve e vet e kom dit qe osht kjo baba trodon
krejt e dini qe na ku po vina ku po pina shum senin po bina
shum sene veq na i dina hina pina rrina kape senin edhe bone sa..
okej krejt e dini qe tash senin baunce baunce
une vet e di qe kem kem hajde tash e bojna baunce baunce
jena ngjit ni emer emer na po bojna vetem hit hit
krejt e din tani qe une po vi kape ngo repin teme edhe kajde mos qiiiit ....

doktor snakes knej po vjen percille tash ven deri ne refren
une smes pa tekst ti met pa men e di qe um don se sja boj kur sen
ti e din qka bohet club kur hi ti se di qka bohet kur jom pa ty
shum ksi ske pa as ske ni veq ne paq ni si nitti trodoni
doktor snakes ta kallzon venin gjithmon doktor snakes ta kall ty senin
qesaj here ja ndrrojm venin une i kalli veset ti kalle refrenin
une jom ktu e ty pot pres hajde tash ti ktu e futu ne ress mos u ndal pokrejt kalle nxeje atmosferen ngjalle
dridhu veq per mu jeeh me nejt pa ty spo du jeeh
met pas dor po kom qef lerme ti bohna sonte shef
se pom pelqen se rakija pom xen zemra pom dridh ngat meje kur po kcen
nuk jom ktu fushat zgjedhore veq kena me dal jasht met marr ty per dore

Ani tash kallzo a me thy a me hi
kuku qysh pom dridhesh shum ski bahesh me hi
a ta nali a ta kalli uuuuh qysh um paska marrur malli
hejj marrum hitin se na tfortit krejt e kkallli
a po do sene tfort ja nisi krejt me tripa
pi pi pak pe u.. ket an per me ba qisi bita
shum pom sillesh shum pom pshtillesh
em ke hup para syve mos tka qit se.. kah dera e viajpive
qe pe kalli qe pe silli qe pe dridhi krejt ket ven
qka po kqyr qysh po kce trodoni o ka kno
qa po thu big boy amani ngrehi kater copa
zemer mos ik nga te.. se po shkojna opa opa uhhh

Ky tekst u dërgua nga Besa   enburekPublikimi: 04/06/2008


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0


Baba Trodon - Bounce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bounce".
3. Video është e këngës "Bounce", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.