Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Extra 4 Arian Effectin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kalle kalle hajde pra extra per arjan efectin ton me ren o sonte un i knova une i knova lum arjan efectin sonte qa vazhdova sonte qa vazhdovaaa ku po i knoj me vullnet qy ni her efektin e knon a ky dosti vete e ku po knjoj sot javash javash lum efekto fort po tutna mos po gjun kallash lum efectin nono e knoj per qef lum efectin ooo e knjo per qefe qka po knojna efect ooo me vullnete baba trodon efectin o ka nis me knu ee


Ky tekst u dërgua nga Gentyyy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Baba Trodon
Publikimi: 20/07/2008


Baba Trodon - Extra 4 Arian Effectin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Extra 4 Arian Effectin".
3. Video është e këngës "Extra 4 Arian Effectin", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:


Komente 0