Audio

Baba Trodon - Shake That Sheat  (Feat. Pepi Pac & Dr Snake)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2009

2009-05-23T11:27:45


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shake That Sheat" kënduar nga Baba Trodon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baba Trodon i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:

Më Shumë...