Më mbaj mend (për 1 muaj)


Baba Trodon - Mir E Din

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mir E Din".
3. Video është e këngës "Mir E Din", por nuk këndohet nga Baba Trodon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Baba Trodon - Mir E Din  (Feat. Gjakoman & G-k)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gjakoman

Featuring

G-K

24/10/2010

2010-10-24T14:39:00+00:00Intro :ja ich will werden ein schwizerrrr
hahahahahahah GRAD ESOOO
ALLLLLOOOOO aber schnell aaaa
hahahaahah ich ha kei ZIIT
muss uf BààRn a je tu ingjezu aa?
ani nasht hesh gseh hesh gse

Baba Trodon:

Ejo Shqipe qe po vina na Hit po bina Na
po don me kon po sun Bohesh si Na
tash Inatqort Bomi ren Teton bash Teton
G-k Gjakoman Edhe Baba Trodon
Ty te kom Djal A tkom rrit perqef A
Mu rrite Pak Tash te hini Vetja qef A
Baba Nuk te Lshon kungja ty se jom Uk
se po tutesh te ra karriera qon mesazhe ne
Facebook mos u tut kuqk mole mole
te qita akrivole nese prap hap goj
shtina ne goj kit revole un skom effekt
po kom Flow Jaran
kurr ski ni per njeri budall azgan
pra hec rruges tone mos u zagllavit
kur u bone ti pidh none me 1 trodon
mu halit nese ki diqka kunder hajde koleg
te pres te presim 2 gjakoves me 1 kumanov ne mes


Ky tekst u dërgua nga Skdfj
Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet