Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - 1 Jem  (Feat. Guardian & Pazza)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/11/2012

2012-11-15T00:11:13+00:00vers# Baba Trodon

Trodon trip don athu qe sa koh e bon
n cep t' gjanave ma forta ti a po deperton
me gosip shqip a po bon rap apo po bon hop hip
un po mbes qaj spllifi qe folklorin ta bon hit
qe sa vjet me rep un se boj per gjep
hala t'perkuni n'djep yeap fama jote fejk rap
krejt estrada farefis qe dominojn neper toplista
top mat fortit n'ven qe i filtroj me doubble pista
un tkom para syve po troda nuk shee
e ti ki met ne ta po ku karin je kon ti deri dje
hatera ma lshojn zonin po thojn veq po thojn
qka po bojn sen spo bojn veq zhurum po bojn
se moti tkom thon se une jom dardha me bisht
kejt estraden e paloj me mar repin seriozisht

Ref 2x

Jemi nja dhe gjith kena me kon
Jem ata qe kurr skena me lon
Pazza Guardian me ni Trodon

Jemi kon dhe gjith kena me met
Kosov Shqipri kejt na kan vrejt
jem ma te fort ma te fort na se krejt


Ky tekst u dërgua nga Kingu
Më Shumë Këngë Nga Baba Trodon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet