A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baballesh

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Fari Lleshi
  • Vendlindja:
  • Kukës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Baballesh është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fari Lleshi i njohur me emrin e artit si Baballesh ka lindur ne qytetin e Kukesit ne veri te Shqiperise. Ne moshen 10 vjec ai se bashku me familjen e tij zhvendoset ne qytetin e Kamzes ku ka jetuar deri ne adoleshence. Me pas ne nje moshe fare te vogel Fariu emigron drejt Greqise e me pas Italise ne kerkim per nje jete me te mire. Ai ka jetuar 10 vite ne Itali e disa vite ne Angli. Eshte foles shume i mire i gjuhes Italiane dhe Angleze. Qe prej m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mali G Grand Thugz

Eleminimi

Tru Pak

KMC

Lazy

Ziso

Bohemi

Tankilla

Albboy

JR


Tags: Baballesh, Baba Llesh, Fari Lleshi

Baballesh në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019