Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Babarim

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Burim Krasniqi
 • Vendlindja:
 •  
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Babarim është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Tetor 2017, Babarim publikon videoklipin "A Po T'vjen Inati", në bashkëpunim me Loni....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pimpex

Nitinjo

Aga B

Hustle5k

D.S.

Tuzhi-G

Brave-L

Real K

Alb-G

EMI

Tags: Babarim, Burim Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet