Audio

Baboo Darabuka & Dj Benity - Shota (Remake)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/02/2017

2017-02-14T17:34:40

Më Shumë Nga

Dj BenityKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shota (Remake)" kënduar nga Baboo Darabuka & Dj Benity.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baboo Darabuka & Dj Benity i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:

Më Shumë...