Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dj Benity

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Benity është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. DJ BENITY is from Prishtina-Kosova. He's been playing ORIENT/CLUB/DACE/HOUSE music since 2003. DJ BENITY performed all over Europe, Albania, Macedonia, Germany, Sweeden. Switzerland, Montenegro clubs. He is cooperating with harem band Baboo Darabuka. Më datë 24 Gusht 2010, Baboo Darabuka & Dj Benity publikojnë videoklipin "3 In 1". Më datë 25 Maj 2011, Baboo Darabuka & Dj Benity publikojnë videoklipin "Love It". Në Maj 2012, Baboo Darabu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deniss Mitcelli

Drop G

Rinor Kastrati

Cricket

Dj Dalool

Alex Lupa

Dj Aldo

Labi Ramaj

Dritjon Selmani

Dj Vicky

Tags: Dj Benity


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet