A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Baby G - Enough


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  63

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2017

2017-05-05T07:00:02

Just give me a minute
Just take it slow
Cuz it's time for me to let you know
It's time you mean it and tell the truth
I'm so done with getting half you

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you to waste my time

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you here in my life

If i want to
Baby i can play you
Imma get through
Don't be smart
Cuz boy i got you
Right where i want to
And now i'll be cruel
Break your heart

(Break your heart)

Boy can't you see it
I'm standing strong
You thought you had me
Well you got it wrong
I hope you feel it
I'm getting cold
My emotions are runing
That's sure

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you to waste my time

Enough is enough
Enough ,enough
Enough is enough
Enough ,enough
I don't want you here in my life

If i want to
Baby i can play you
Imma get through
Don't be smart
Cuz boy i got you
Right where i want to
And now i'll be cruel
Break your heart

If i want to
Baby i can play you
Imma get through
Don't be smart
Cuz boy i got you
Right where i want to
And now i'll be cruel
Break your heart

(Break your heart)
(Break your heart)


Ky tekst u dërgua nga KejsiKartolina (1)

U krijua nga babyh 2018-05-11 21:23:58
Don't be smart
Cuz boy i got you
Right where i want to
And now i'll be cruel
Break your heart

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019