A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Baby G - Pretty Gangster  (Feat. Lim Hoti)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T04:44:02


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pretty Gangster" kënduar nga Baby G.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pretty Gangster".
Videoklipi nga Baby G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019