A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Babyboy - Mandarina  (Feat. Sparks)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2009

2009-09-15T11:15:57

Featuring

Sparksi


Spaarks,,
Spaarks,,
Spaaaarkss,,

Sparks Part 1

Shum mir po t'shkon, shum sexy je sot,,
Nuk po foli , je sikur " JACKPOT " ,,
Un dhe BabyBoy , ey yo , prap edhe nje Hit,,
Tash ngoj ket sen , edhe hiq mos livrit jooo ,,

Rri me 1 ven ven ,, Un ta boj ket sen sen,,
Ti sun bon sen Men,, un e kom ndor ket ven,,
Ti po do me dit : Psee sun e bon si UNE ?!
Eh une po tkallxoj : Se Ska si UN shum :) ,,

Eh shkojm n'ReedpoiiintREECORDSS,,
Se une kom Shum FOOOOORCC ,,
E kom Babyboy qe ma jep Inspirimin,,
Mfal ti shoki , po senin sun e bon sikur timin ,,

Une t'qes K.O me freestyle dhe me Texte,,
Une kur t'vi knena , t'lo pa Komplexe,,
Ti po don me dit pse e boj UNEE ??
Pse e boj une ?! Se SOT OSHT E SHTUNEE !

Ref.2x
Bouuu,,
Saher qe t'vina dridhet Binaa,,
Bouuu
Me qika Mandariiinaa,,
Bouu ,,
Na ket sen krejt e diiinaa,,
Cdo te shtune dalim dhe pinaa !

Sparks Part 2

Qe qe qe , qe qe
Dola te skenaa,,
Pa u prezantu se krejt e din kush jena,,
E kapa mikrofonin , hey DJ lshoja zonin,,
Se kta po dojn me bo, po Sun e bojn si tonin,,

Okej shum njerz pi shoh ( shoh ) po asnjo spe njoh ( njoh ),,
I veshum gjon ,normal, cuz I'm still Numer njo,,
Po zhagitna, halitna , luj qoke me Hip Hop-in,,
Kta qa tdojn let thojn , PO une e kom Shkopin,,

Shkopin e mbretit , t' KASTRIOT AJETIT ,,
Zemer ti lirisht hah bonja qefin vetit ,,
E kom n'dor skenen ,nuk dal deri sa ta kry,,
Don a nuk don , pa qare e ki me kcyy,,

Veq per ty Zemer une krejt tash e kalli,,
Per Koncerte/HipHop mu kurr sme merr malli,,
See..
N'cdo weekend i nxon ( nxoon ) jom ne cdo on (oon),,
Ti don mu mat , po une jom shum i ron RON,,

Ref.2x
Bouuu,,
Saher qe t'vina dridhet Binaa,,
Bouuu
Me qika Mandariiinaa,,
Bouu ,,
Na ket sen krejt e diiinaa,,
Cdo te shtune dalim dhe pinaa !

Beat Break ....

BabyBoy :

1 , 2 , the 3 ,4 ,,
Hajde let's go,,
Eja Eja zemer , Mos me thuaj JO !
Babyy mos me thuaj Jo,Te lutem mos me refuzoo ,,

Se veq per ty un Po kendoj ,,
Afrohu ma ngat qe te shiqoj,
E boj ket sen per ty dhe per mua,,
Kjo eshte nata jon un do bej qka te duaa !

Ref.2x
Bouuu,,
Saher qe t'vina dridhet Binaa,,
Bouuu
Me qika Mandariiinaa,,
Bouu ,,
Na ket sen krejt e diiinaa,,
Cdo te shtune dalim dhe pinaa !

Bouuu,,
Red Point Records,,
Bouuu,,
Babyboy ( Haah)
Bouuu,,
Sparks (Sparks)
N'ket loj..
Mada Madafakaa :P ( Motherfucker)haha

End!
Now Replay ! :P
Sparks ft. Babyboy - Mandarina


Ky tekst u dërgua nga Valtinjashari


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019