Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Backstreet Boys

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Backstreet Boys është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. Backstreet Boys janë një grup amerikan i rrymës POP të cilët kanë qenë të nominuar për cmim Grammy. Ata patën 13 hite të cilët u mbanin numër 1 në vitet '90 dhe '00. Kanë shitur më se 100 milion kopje albumesh, dhe gjatë periudhës 1997-2005 kanë fitur me shitje albumesh 533.1 million $. Grupi u themelua nga dy kushërinjtë. Littrell, Kevin Richardson dhe Brien, një kor të kishës për të filluar jetën muzikore në këtë biznes, por pastaj dy vëllezër ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Maroon 5

Green Day

Bon Iver

Superchick

Bon Jovi

Incubus

Kiss

Evanescence

Aventura

Fray

Tags: Backstreet Boys


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet