Bad Buqe
Bad Buqe

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 13 Nentor 1989
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi

Biografia

Bad Buqe është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0