A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bad Sight

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  56
  • Emri i Vërtetë:
  • Almir Morina
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bad Sight është një këngëtar. Almir Morina, i njohur më mirë si Bad Sight, është një reper shqiptar, i cili u lind më 21 Prill 1997 në Kosovë. Muzika: Qysh në moshën 12 vjeqare, ai e dalloi talentin e tij për muzikë dhe ia vendosi vetes nofkën Bad Sight. Ai filloi t'i lancoi hitet e para, që u pëlqyen jashtëzakonisht shumë nga publiku. Bad Sight deri tani i është përkushtuar baladave, kurse në bashkëpunimë me këngëtarë tjerë, publikoi edhe muzikë R&B. Baladat: Të g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

King-B.One

Lil Genius

Tossi G

Naixx

Mc'boss

Dalle

Zone'x

P-Don

Black-T

The-Big


Tags: Bad Sight, Baddsight, Badd Sight, Badsight, Almir Morina

Bad Sight në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019