Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bad Sight - Aroma Jote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aroma Jote".
3. Video është e këngës "Aroma Jote", por nuk këndohet nga Bad Sight.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bad Sight - Aroma Jote  (Feat. Egzon)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

1 🔥

22/09/2013

2013-09-22T18:45:46+00:00Raptour1:
Akoma e ndjej at aromë , ka mbet nëpër shtratin ton
dije prej se je largu , shum z'brastina i ke lon
nëse kjo dashni ke lule , prej ktij momenti u tha
un e pres pranverën tjetër , trëndafilin t'kuq me pa
na u ndam me ni heshtje , me buzqeshje që tregon
se ti m'ke dasht por ma shum , rëndsi shoqnis i ke dhon
i kisha mbyll syt për ty , se tash s'jom ka muj met pa
por sun e mbylli zemrën prej teje , se t'du ala
edhe pse jemi nda , gjdo gja o tum mungu
sikur t'kishe vujt si un , e kishe kuptu sa t'du
ni shikim me ndjenja , ka vlejt ma shum se 1000 fjal
sun t'thom lamtumir , se nëse kthehësh krejt ti kisha fal

Ref:
Akoma e ndjej
aromën tande
ftyra jote drit hane
zemer ti qka m'bane

Raptour2:
Emri yt m'rrjedh nëpër gjak , se je shpirti jem binjak
bone shum sene pa e dit un , arsyja që s'jemi bashk
e kur gjumi mi prek syt , un mendoj për ne të dyt
ëndërroj mu kon pran teje , trupi jem te trupi yt
qa u bo as mos um pyt , me kthy kohën mo nuk mun
se për ty do sene tjera , kan vlejt ma shum se un
edhe pse më mungon , nuk shpresoj ti me ardh
kjo lidhje ke pa therra , tash o trëndafil i bardh
tani ndodhi ai momenti , me zgjedh miqësin ose dashurin
ti mu më lae vet , mo nuk ma dhae mundsin
kshtu që m'ka met pa e thon , se s'ma dite rëndsin
te ti se gjeta bukurin , por e ndjeva lumturin

outro:
Akoma me mungon ajo aroma e Jote
Dhoma osht e mbushur me at arom edhe sonte


Më Shumë Këngë Nga Bad Sight:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet