Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bahri Kamerolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Podujev 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Bahri Kamerolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 1 Korrik 2014, Bahri Kamerolli publikon videoklipin "Xhane O Xhane". Më datë 6 Korrik 2015, Bahri Kamerolli publikon videoklipin "Kqyre Kush Vallzon". Më datë 20 Janar 2016, Bahri Kamerolli publikon videoklipin "Kthehu Veq Nji Her". Më datë 7 Mars 2017, Bahri Kamerolli publikon videoklipin "Kenge Per 8 Marsin". Më datë 9 Maj 2017, Bahri Kamerolli publikon videoklipin "Hajde Zemer". Më datë 31 Gusht 2018, Bahri Kamerolli pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bahri Kamerolli

Komente 0