Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bajram Asllani

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Bajram Asllani është një këngëtar i njohur. Në Nëntor 2009, Bajram Asllani merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Po Du Veç Me Tpa". Më datë 3 Prill 2017, Bajram Asllani publikon videoklipin "Maturant"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shkelzen Shpenadija

Marlen Qelia

Claudio La Regina

Astrit Bejta

Hazir Qelaj

Samir Aliu

Tefik Islami

Afrim Uka

Besim Zairi

Faruk Visoka

Tags: Bajram Asllani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet