A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bajram Dobra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Drenicë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bajram Dobra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Filloi karrieren muzikore qysh ne moshe te re, duke e trasheguar nga i ati i tij Ganiu, i cili ishte nje rapsod i njohur. Albumin e pare e editoi ne vitin 2001, i cili u titullua "Dua te jem vetem me ty". Më datë 21 Qershor 2010, Bajram Dobra publikon videoklipin "Agoi". Më datë 10 Shkurt 2011, Bajram Dobra publikon videoklipin "Ndoshta M'ke Harruar". Më datë 17 Tetor 2012, Bajram Dobra & Luli (Lulzim Sadiku) publikojnë videoklipin "Keng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Burim Hoxha

Toni

Ergin Brahimi

Drilon Berisha

Rrufeja

Acidi

Valon Rama

Edi Krasniqi

Hysni Zeqiri

Monny


Tags: Bajram Dobra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019