Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Më Dridhet Zemra  (Feat. Dj Jaz, Big Tipp & Fatoni G)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Jaz

Featuring

Big Tipp

05/07/2010

2010-07-05T09:42:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Dridhet Zemra" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bajram Dobra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet