Live Video

Bajram Dobra - Të Dua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2010

2010-04-08T20:09:08Rininë unë ty ta fala
dhe i lumtur jam me ty
Të dua me gjithë zemër
e imja dashuri.
Rininë unë ty ta fala
dhe i lumtur jam me ty
Të dua me gjithë zemër
e imja dashuri.

Reff: 2x
Të dua, shumë të dua
i dua sytë e tu
Të dua si gjith`herë
sy kaltroshe plot verë.

Je si lule e pranverës
që aq shumë i dua
Të deshta me gjithë zemër
dhe prapë me zemër t`Dua .
Je si lule e pranverës
që aq shumë i dua
Të deshta me gjithë zemër
dhe prapë me zemër t`Dua .

Reff: 2x
Të dua, shumë të dua
i dua sytë e tu
Të dua si gjith`herë
sy kaltroshe plot verë.

Reff: 2x
Të dua, shumë të dua
i dua sytë e tu
Të dua si gjith`herë
sy kaltroshe plot verë.


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a
Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...