Official Video

Bajram Dobra - Agoi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2010

2010-06-21T19:23:16ku ishit ju shokt e mi mbrem kur zemra mdigjet
vajzen qe e deshta me dhe embulova
ku ishit ju shokt e mi deshta nje pergjigje si dot jetoj pa ate qe dashurova

rf
agoi ditere agoi nta qe kaloi ishte me erenda njet per mu o agoi loti sy pikoj ku ishi mbrem o shok mue mem ngushllu

2
ku ishit ju shokt emi mbrem kur mbeta vetem kur i mbylli syt ajo qe edua
ku ishit ju shokt emi deshta nje pergjigje si dot jetoj pa at qe dashurova

rf
agoi ditere agoi nta qe kaloi ishte ma e reda njet per mu o agoi loti nsy pikoj kuishit mbrem o shok mue mem ngushllu


Ky tekst u dërgua nga Leonita
Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...