Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Fajet I Kam Unë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/11/2018

2018-11-28T18:43:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fajet I Kam Unë" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bajram Dobra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet