Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bajram Dobra - Unë Nuk Jam Si Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Nuk Jam Si Ti".
3. Video është e këngës "Unë Nuk Jam Si Ti", por nuk këndohet nga Bajram Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Dobra - Unë Nuk Jam Si Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Sa Të Deshta"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Unë Nuk Jam Si Ti" kënduar nga Bajram Dobra.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Unë Nuk Jam Si Ti".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Arsim Bunjaku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dikur më ke thanë që ma ke inati
Që s’po mundesh me m’pa me sy
Si di çka u bë, si e deshti fati
Fjalët e tua krejt tu kanë kthy

II
Dikur më ke thanë, i ke sytë me maje
S’po len vajzë ti pa e shiku
Fjalët i ke ndrru dhe tash ashiqare
Zemra të digjet me nejt me mu

Reef
Unë nuk jam si ti
Për ty s’foli keq
Cila ishte zemra e jote
Krejt e kanë marrë vesh
***
Unë nuk jam si ti
Dashuroj me shpirt
Çka ke pas në dorën tënde
Kurrë nuk e ke ditë

III
Mua mos mu lut gjeje dikend tjetër
Lutjet e tua për mua s’kanë vlerë
Edhe pse dikur të kam dashur tepër
Tash s’më merr malli me t’pa asnjëherë

Përsëritet strofa e II

ReefMë Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet