TEKSTESHQIP

Bajram Dobra
Une Këndoj, E Ju Vallëzoni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Këndoj, E Ju Vallëzoni" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.