TEKSTESHQIP

Bajram Dobra & Avni
Pllumb I Bardhë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pllumb I Bardhë" kënduar nga Bajram Dobra & Avni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin, tekstin dhe orkestrimin e punoi Leutrim Gashi (Trimi).